اسپری زعفران با ترکیب آب و زعفران و به صورت کاملا علمی و با استفاده از جدیدترین فناوری های روز دنیا از جمله فناوری نانو تولید گردیده است که این امکان را برای مصرف کننده مهیا می کند تا هر لحظه و در هر مکان بدون نیاز به سائیدن و دم کردن زعفران از مزایای زعفران بهره مند شود.

فواید اسپری زعفران

– این محصول از این رو یک نوآوری محسوب می گردد که امکان ماندگاری محلول زعفران را به مدت طولانی و بدون هیچ گونه مواد نگهدارنده و اسانس های خوراکی ایجاد کرده است.

بهره گیری از زعفران به صورت اسپری، ضمن افزایش سهولت و سرعت استفاده از آن، با حذف مراحل وقت گیر سائیدن و دمکشی، کارآیی و بهره وری زعفران را تا ۵ برابر افزایش می دهد.

اسپری زعفران یک محصول کاملا آماده جهت استفاده می باشد؛ کافیست تنها مقدار مورد نیازی از آن را بعد از پخت غذاها، دسر ها، آشامیدنی ها (از قبیل چای، قهوه، شکلات و …) ، ویا بستنی ها را با طعم، رنگ و عطر طبیعی زعفران آراسته نماید.

این محصول از ترکیب آب صد در صد آشامیدنی و زعفران درجه یک ایرانی پس از طی مراحل پیچیده و تخصصی تولید و بسته بندی شده و بدون دخالت هیچ گونه دستی به صورت تمام اتوماتیک و تمام استریل تولید و بسته بندی می شود.

گالری تصاویر