شرکت زرپاش با تولید انواع روغن های خوراکی با بالاترین کیفیت ممکن برای مشتریان عزیز به صورت تخصصی به دو محصول زیر می پردازد:

روغن زیتون
روغن زیتون با نام تجاری ونسر محصولی دیگر از تولیدات صنایع غذایی فصاحتی (زرپاش) می باشد. این محصول از بهترین نوع دانه های زیتون طارم و رودبار ایران تهیه و با شرایط کاملا بهداشتی با پروانه ساخت وزارت بهداشت و نشان طلایی استاندارد ملی ایران بسته بندی و روانه بازار مصرف می گردد.

روغن کنجد
روغن کنجد با نام تجاری ونسر محصولی دیگر از تولیدات صنایع غذایی فصاحتی (زرپاش) می باشد، این محصول از بهترین نوع دانه های کنجد ایران تهیه و با شرایط کاملا بهداشتی با پروانه ساخت وزارت بهداشت و نشان طلایی استاندارد ملی ایران بسته بندی و روانه بازار مصرف می گردد.

photo_2016-11-29_18-11-37

فواید روغن های خوراکی

مختصری از مزایای روغن زیتون:
اگر بدانیم روغن زیتون باعث کاهش فشار خون و کلسترول بد (LDI) و افزایش کلسترول خوب (HDL) خون شده و دارای موادی است که سرطان و سالخوردگی را به تعویق می اندازد. راز طول عمر کسانی که یک عمر با روغن زیتون سرکرده اند مشخص می شود.

مختصری از مزایای روغن کنجد:

روغن کنجد در بین روغن های خوراکی به ملکه روغن ها مشهور است، آنتی اکسیدان های طبیعی موجود در این روغن باعث بروز مقاومت بسیار بالا در برابر اکسیداسیون و خواص فیزیکی ارزشمند روغن کنجد شده است. ترکیب اسید های چرب روغن کنجد به گونه ای است که برای هر سه مصرف سرخ کردنی، پخت و پز و سالاد قابل استفاده است

گالری تصاویر